ART / Oil paintings / Oil painting 12156591
nr 1215 6591
OIL PAINTING
Lilli Tirén, Motiv från Vassnäs, 1949, signed. Oil on canvas, 44x36,
Lilli Tirén, Motiv från Vassnäs, 1949, Signerad. Olja på duk, 44x36
SEK 100
Monday November 5 2018
at 19:40:02
5/11 10:50:52